DAY

Hours

Minutes

Seconds

МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ «PERFECT IMAGE»

10 червень 2020г.
м. Київ

ПРО ЧЕМПІОНАТ

Чемпіонат об'єднує майстрів різних країн світу в справедливому змаганні і представляє їм прекрасну можливість для професійного росту, обміну досвідом, спостереження за різними техніками виконання процедури і демонстрації власних навичок.

Мета Чемпіонату: популяризація правильних аспектів роботи процедури перманентного макіяжу, основних факторів безпеки даної процедури, сприяння підвищенню якості послуги перманентного макіяжу, обмін передовим досвідом та демонстрація власних навичок, створення сприятливого іміджу перманентного макіяжу та мікроблейдінга.

Чемпіонат є відкритим, у ньому можуть взяти участь фахівці незалежно від громадянства і місця (країни) постійного проживання.

Image
Image

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ І КОРИСТУВАННЯ ОСОБИСТИХ КАБІНЕТОМ

Для реєстрації необхідно:

 • Подати заявку на сайті, заповнивши всі необхідні поля, прикріпивши приватне фото і фото диплома (сертифіката), що підтверджує спеціалізацію (категорію).

  * Якщо Ви раніше були зареєстровані на сайті - увійдіть в особистий кабінет, потім подайте заявку на участь.

 • Здійснити оплату участі в обраній номінації протягом 2-х тижнів після оформлення заявки.

  * Обов'язковою умовою є повна оплата участі в Чемпіонаті.

Після оплати кожен учасник отримує на електронну пошту квиток з QR-кодом. Також квиток можна скачати в особистому кабінеті на сайті.

Функції особистого кабінету:

У кожного користувача при подачі заявки на участь створюється особистий кабінет. Якщо учасник був зареєстрований раніше або брав участь у чемпіонатах Фестивалю в минулому - він вже має особистий кабінет. Вхід в особистий кабінет здійснюється через введення номера телефону і пароля (пароль приходить на телефонний номер, вказаний при реєстрації).

В особистому кабінеті Ви можете:

 • змінити особисте фото і інформацію про себе;
 • додати або видалити номінацію (до моменту оплати);
 • здійснити оплату;
 • зареєструвати модель (якщо така передбачена);
 • скачати електронний квиток;
 • бачити оціночний лист своєї роботи.

Конкурс від партнерів:

На чемпіонаті буде проводитися конкурс від партнера - НАЦІОНАЛЬНОЇ ТАТУ АСОЦІАЦІЇ МАЙСТРІВ ТАТУ, ТАТУАЖУ І ПІРСИНГУ.

Для Членів Асоціації діє спеціальна знижка 10% на участь в будь-який з номінацій Чемпіонату. Знижка надається після подачі заявки, за умови зазначення в коментарях «Член Асоціації»

Image