KWADRON TATTOO FEST

96577323_2941426032640283_1420615881171223697_n.jpg

Це можливість абсолютно безкоштовно взяти участь будь-якому майстрові і позмагатися за круті призи від головного спонсора фестивалю KWADRON, інтернет магазину тату обладненняТАТУШЕЧКА і сучасного догляду за новим татуюванням DERMALIZE PRO.

Фестиваль буде проходити в два етапи:

 • Перший етап - роботи учасників діляться на дві номінації (Color Tattoo і Black & Gray) і виставляються на Онлайн Голосування, яке триватиме з 26 травня по 5 червня. За підсумками голосування, у другий етап пройдуть 15 робіт з кожної номінації - інші вибувають:
  • 5 робіт, які набрали найбільшу кількість голосів;
  • 5 робіт вибирають судді;
  • 5 робіт вибирають партнери фестивалю.
 • Другий етап - по 15 робіт з кожної номінації (всього 30 робіт) проходять оцінювання від суддів та партнерів, які розподілять перші 5 призові місця. Результати будуть опубліковані 12 червня.

Подарунки за призові місця:

На фестивалі будуть представлені дві номінації:

 • Color Tattoo [5 місць]
 • Black & Gray Tattoo [5 місць]

Також, на фестивалі буде підключений софт для перевірки голосів в Онлайн Голосуванні. Спроби накрутки голосів будуть припинятися і учаснику буде загрожувати дискваліфікація. З одного IP адреси можна проголосувати тільки один раз в 12 годин.

Мета конкурсу

Максимальна реклама майстра, залучення нових клієнтів і аудиторії, а також можливість виграти круті призи від магазинів партнерів. І головне - цей розвиток за рахунок відкритої критики від суддів. При цьому, Вам не треба нікуди їхати. Цей конкурс проходить за підтримки Національній Асоціації Майстрів Тату України і магазинів партнерів.

kwa.jpg

Правила

kwadd.jpg

У номінації "Загоєна робота" повинна бути представлена ​​робота, якій понад 21 день і повністю зажила.

Для участі в номінації необхідно:

 1. Зробити три професійні фотографії (вертикальні) без обробки з різних ракурсів (ліво, право, прямо), з роздрукованим написом "TATTOO.UA" на однотонному фоні. Додатково зробити фото ескізу.
 2. Показати на відео [тривалістю від 30 сек до 2 хв] вашу роботу з різних ракурсів. Можна коментувати.
 3. ДОДАТИ ФОТО ТА ВІДЕО [роботи приймаються по 24 травня]. Якщо у суддівській колегії будуть виникати підозри в правдивості зробленої роботи або обробки фото і відео, то необхідно додатково продемонструвати роботу по відеозв'язку.

*УВАГА! Чим краще якість ваших фото і відео, тим більше шансів на перемогу.

Зразок роботи
РеєстраціяУчасть у фестивалі - БЕЗКОШТОВНО.

Реєстрація учасників проводиться до 24 травня 2020 г.

Для реєстрації необхідно вибрати номінацію, у якій братимете участь.

На кожну роботу заповнюється окрема анкета. Ліміт - максимум дві роботи на учасника. Якщо учасник хоче виставити на конкурс дві роботи в одній номінації, то кожна робота оформляється окремою реєстрацією.

Image

Перший етап – Голосування

Другий етап – Фінал

Спонсори

kwadr.png
tatt.png
derm.png
assss.png

Search