DAY

Hours

Minutes

Seconds

Lviv Tattoo Fest

12 - 13 вересня 2020р.
Львівський Палац Мистецтв

LVIV TATTOO FEST 2020

Реальний шанс отримати досвід і визнання

Фестиваль, який пройде восени в місті Львів, дасть можливість десяткам людей показати свої таланти в тату індустрії. Головна його мета - популяризувати серед мас саме напрямок, показати різні стилі і підходи до них майстрів, а також дати можливість майстрам брати участь в конкурсі на кращі роботи.

Взяти участь у фестивалі, як і в самому змаганні може будь-хто. Насамперед для цього потрібно зареєструватися як учасник, сплатити внесок за вибране місце для виконання тату робіт. Бронюючи місце, майстер отримує бокс розмірами 2х2, стіл і стілець в кількості 1 шт. Таким чином, Ви зможете облаштувати місце для роботи і виконувати на ньому будь-які необхідні процеси.

Суть конкурсу

Є десять напрямків, в кожному з яких буде три призових місця. Це дасть можливість прийняти участь в фестивалі татуювальників різних стилів. Є можливість отримати нагороду за виконане в домашніх умовах татуювання, а також за набите на фестивалі. Серед переможців у кожній номінації будуть не тільки тату майстри, але і їх моделі, на шкірі яких буде відображена робота.

Image
Image

Що ще чекає учасників конкурсу

Фестиваль - це реальний шанс заслужити повагу з боку колег, показати себе, отримати новий досвід і познайомитися з татуювальниками з різних міст і країн. Це також шанс і для глядачів, вхід для яких буде безкоштовним. Вони можуть взяти участь як моделі, оцінити роботи, вибрати собі майстра. Шанс порівняння стилів і технік дасть можливість підібрати найкращий варіант для себе.

Оцінювати роботу татуювальників буде неупереджене журі, яке обере найкращі роботи за підсумками голосування.

Як забронювати місце

Виберіть місце, яке найбільше підійде для Вас і забронюйте його на сайті, сплативши внесок. Якщо Ви є членом Асоціації татуювальників, то вартість за одне місце буде складати 3500 гривень, для інших учасників сума зросте до 4000 гривень.

Фестиваль тату 2019

Не пропустіть реальну можливість взяти участь або поспостерігати за найяскравішим фестивалем осені, де майстри тату з усіх міст України та зарубіжжя змагатимуться за перші місця, показуючи майстер-клас на своїх моделях. Якщо Ви відвідувач, то є шанс поїхати додому з новим татуюванням.

Розважальна програма

Крім самого фестивалю передбачається і музична програма, де після складного дня можна буде перевести дух і учасникам, і глядачам. Після вечірньої розрядки на наступний день буде продовження фестивалю і підведення підсумків, призовий фонд конкурсу становить 150000 гривень. Станьте кращим з кращих і заберіть перше місце!

Що цікавого ще

Під час проведення фестивалю буде проходити майстер-клас від кращих майстрів, що дозволить підвищити рівень знань і отримати новий досвід. Це ще одна перевага, як для професіоналів своєї справи, так і для новачків.

Номінації

Номінації будуть розділені на дві основні категорії - по зажгоївшимся і по зробленим на фестивалі татуюванням. Тут будуть брати участь різні роботи, з перших місць буде обраний переможець, який отримає головний приз.

Подія відбудеться у відповідному місці - в Львівському Палаці Мистецтв. Чекаємо вас на самому захоплюючому фестивалі фарб і креативу!

Image